Nie jesteś zalogowany

 D:Moje dokumentyMoja muzykaArmando Suzette

2010-07-21 12:18:11

Buongiorno!

Od jakiegoś czasu chciałem się tu zarejestrować celem skuteczniejszego autolansu, ale nic nie działa tak mobilizująco jak dobry diss od obcej osoby. Nic, będę się jednak starał mówić ciszej, bo inaczej to co ma być rozmową ze znajomymi zamienia się w jakieś sytuacje w których wychodzę na żenującego buca. Nic to jednak, może nawet nim bywam, nie pozostaje mi jednak nic innego jak pójść za ciosem i polansować się mocniej, choćby kosztem Łatki hipstera (lol, jestem ze zbyt małej miejscowości, żeby być hispsterem, sorry). Materiał, którym szpanowałem przed koncertem Pavement jest już ukończony. Nie stoi za mną ani żadna wytwórnia, ani nawet porcys.com, myślę jednak, że to fajny materiał. Sprawdźcie sami jeśli Wam się chce. Linków wrzucać nie umiem, więc po prostu znajdźcie Armando Suzette na facebooku, polubcie mnie na wyrost (zawsze można potem uznać, że się nie lubi i wycofać z klubu), ściągnijcie i posłuchajcie. Kiedy tylko ogarnę bardziej bezpośredni sposób kontaktu z moją twórczością procedura zostanie uproszczona.

Pozdrawiam!

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 3

Highfidelity 32 65   21/07/10, 12:54  
Jak to mawia mój znajomy, "życie to ciągły lans, bo nawet jak się nie lansujesz, to się lansujesz, że się nie lansujesz", pozdrawiam!
proserek 27 107   21/07/10, 15:36  
H., prawda to ;) (patrz: hxxp://last.fm/group/Lanseryzm ;D)
wybacz, nie ma takich wymówek jak "jestem ze zbyt małej miejscowości", nie ma rady ;)
cieszę się, że przynajmniej tyle dobrego, iż mój, mam nadzieję - niezbyt agresywny, diss cię zmobilizował.
ArmandoSuzette 2 5   21/07/10, 16:47  
spoko, mogę być pierwszym hipsterem w swoim powiecie, niech będzie! jak widzisz nie jestem hipsterem agresywnym i obrażalskim, więc peace&love :)
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!
Najczęściej komentowane