Nie jesteś zalogowany

 Wstępniak srępniak

2010-04-22 21:43:44

1247401648_by_stuai__500.jpg

NIEJESTDOBRZE istnieje już jakiś czas. Z przerwami wywołanymi niechlujstwem, lenistwem, chorobami wenerycznymi i... brakiem czasu. Czy migracja na musicspot.pl zrewitalizuje go? Dobre pytanie. Bo w sumie pisanie bloga to frajda. Szczególnie, jeśli narzuciło mu się chamsko-bandziorski sznyt i tylko czeka się na tłumy trolli, utyskiwaczy i takich, co na obce pogrzeby płakać chodzą.

Humor na blogu będzie niesmaczny, niepoprawny, nieszanujący autorytetów. Raczej dla ludzi z dystansem do wielu rzeczy, w tym: siebie, perystaltyki jelit i holokaustu. Muzyka z kolei... W pogoni za modą nie wygram zapewne z innymi blogami, nie mam ambicji szukać podskórnych powiązań, wynikań, utytłań. Nie. Muzyka na blogu dobierana będzie tak, by była dziwaczna, chora, undergroundowa (...) żeby z dupy była. Stąd pozwolę sobie tu i tam wrzucać linki do płyt. Głównie takich, które krążą w 2 obiegu i są nie do dostania w normalnej dystrybucji. Zatem owszem, piractwo, ale w założeniu nieszkodliwe, czy wręcz idealistyczne. Zapomnianym dziwactwom drugie życie przywrócić pragnę.

Kto kocha ojczyznę i transwestytyzm może odwiedzić oryginalnego site'a: TU, gdzie są wszystkie dotychczasowe wpisy. Na musicspot.pl przeniosę jedynie te z działającymi nadal linkami, bo szukać po archiwum (złożonym w szafie, coby nie marniało w kurzu i słońcu) się mnie nie chce.


Indżoj.

 

P.S. Dodam, coby uniknąć późniejszego utyskiwania. Nie jestem: rasistą, cyklistą, masonem, nazistą, satanistą, lewakiem, endekiem, małpą, przedstawicielem pokolenia JP2, kryminalistą (...) antysemitą, czarownym różowym słoniem, członkiem zespołu Out of Tune.... Jestem prawopodobnie cynikiem i bucem. Ot co.

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 2

iammacio 76 381   23/04/10, 01:17  
będzie się działo!
Zly_Dotyk 152 242   23/04/10, 05:37  
:) jak mnie znów lenistwo nie sięgnie...