Nie jesteś zalogowany

 duńska wizja mroku

2010-06-19 13:22:06

o kim mowa? niedawno jedna z pań prezentowała postać kaspera bjorke, jednak według mnie zajmuje on dopiero drugie miejsce w rankingu duńskich talentów muzycznych. bardzo mi przykro, ale prym wodzi jednak TRENTEMOLLER.

osobowości andersa można podzielić na dwie 'strony'. nie wiem jednak, którą ze stron należy nazwać 'ciemną', a którą 'jasną'.

'trent diabeł', czyli pierwsza strona, ostra, można by rzec 'parkietowa', to twórczość z naleciałościami electro. niewielu z fanów elektroniki nie zna remixów 'what else is there' royksoppa i 'go' mobyego, popełnionych przez trenta. toż to wstyd, by nie znać, bo to istne klubowe killery. trent zdając sobie z tego sprawę i kontynuując srogą twórczość, jeden z kolejnych swoich utwórów nazwał 'killer katem', który sieje prawdziwe spustoszenie. jeżeli właśnie takie robią wam dobrze, polecam jeszcze między innymi 'physical fraction', 'african people' i remixy dla martineza (shadowboxing), mathiasa schaffhausera (coincidance) i sharon phillips (what 2 need 2).

'trent anioł', to druga strona, dużo bardziej podobająca mi się. mówiąc szczerze, ciężko ją opisać słowami. 'miss you' pomimo niebogactwa dźwięków, to utwór przepełniony emocjami, jakimi tylko chcecie. 'moan' w wersji oryginalnej to prawdziwy krzyk, powodujący ciarki na różnych częściach ciała, w wersji wokalnej z ane trolle również przepiękny. 'the forest' to podróż, wydaje się, jakby po prawdziwym lesie, maksymalnie uspokajająca, a jego przeciwieństwo to 'klodsmajor', wydawający się jako prawdziwy obraz niepokoju. genialne 'blood in the streets' to utwór idealny na koniec dnia, by uporządkować myśli. mamy też świetne remixy andersa dla filur (you and i) i kaspera bjorke (doesn't matter), który jest, przysięgam, mistrzowski (polecam zwłaszcza w nocy!).

utworem, jaki koniecznie musicie wysłuchać, jest ten, który wywołuje we mnie najwięcej emocji. uprzedzam, robi z umysłem coś niewyobrażalnego.

TRENTEMOLLER - TAKE ME INTO YOUR SKIN

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.