Nie jesteś zalogowany

Lepiej zawsze uważać

2012-10-03 21:39:25

Zawsze musisz mieć oczy szeroko otwarte. Także na trasach, jakie zna się na pamięć. Przykład z dzisiaj: jadę Toyotą uliczką na osiedlu. Za centrum, peryferie. Nie ma jeszcze nawierzchni asfaltowej, ponieważ dopiero niedawno bloki tu skończono budować. Sporo dziur i leje, ale nic niebezpiecznego. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Panowie z budowy postanowili oznaczyć sobie metalowymi prętami granice, w których będą w przyszłości chodniki. I to nie kijami sporymi, wysokimi, z jaskrawymi oznaczeniami w postaci odblaskowej taśmy. Nie. Malutkimi, niskimi, długości około 40cm, jednak głęboko wbitymi w grunt. Takiego czegoś nie zobaczy się w lusterku jadąc na wstecznym. Szczególnie wówczas, gdy się tego nie spodziewasz.

Co się stało? Na szczęście, tylko zarysowania na zderzaku. Długie i płytkie. Da się to załatwić czarną pastą do korekcji. Szczęście, że nie poszło po lakierze. Ludzie nie mają wyobraźni.

Komentarzy: 0 Nie dodano tagów

Moje niemuzyczne oblicze

2012-09-22 14:51:13

Czołem:)

Tak jak moi również ja zdecydowałem się zacząć pisać bloga. Chcę pisać tutaj generalnie o wszystkim. W pierwszej kolejności jednak o moich hobby. Mianowicie są to: Ćwiczenia siłowe, bodybuilding, poprawne żywienie i generalnie wszystko na temat zdrowego trybu życia. Liczę, że odszukacie na blogu coś pożytecznego. Samochody, a więc to, co kręci każdego normalnego mężczyznę. Motoryzacją interesuję się nieco mniej intensywnie, jednak też okazyjnie będę co nieco o tym pisać. Możliwe, że będę poruszał także inne rzeczy na tej stronie. Się zobaczy. Liczę na wasze komentarze. Będą moją motywacją do ciągłej pracy :)

Komentarzy: 0 Nie dodano tagów

« wróć 1 czytaj dalej »
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!
Najczęściej komentowane
brak
Ostatnie komentarze
brak