Nie jesteś zalogowany

 Xiu Xiu w Powiększeniu

2010-05-25 10:56:07

Wczoraj zjebały mi się słuchawki, zjebały się w ten sposób, że kanał prawy ciągle przerywał i aby temu zapobiec, musiałem ciągle majstrować w miejscu gdzie zagina się kabel. Przyznam jednak że ta awaria dosyć dobrze wpisywała się w konwencję koncertu, na który zmierzałem wkurzając się na słuchawki w autobusie linii 180. Bardziej się wkurzałem zresztą chyba na fakt konieczności kupna nowych, niż na awarię poprzednich.
Teraz o wrażeniach z samego koncertu? Są trzy możliwości – albo się nie znam, albo w Powiększeniu jest lepsze nagłośnienie niż Poznaniu, albo Stewart był wczoraj w lepszej formie ponieważ np. dobrze służy mu warszawskie powietrze.
Było głośno, muzyki było niewiele, ale to – jak dla mnie – miało tak być od samego początku. Zabrakło mi trochę większej ilości piosenek z Fabulous Muscles, zabrakło mi trochę bisów – ale to chyba też (bisy) jest wpisane w konwencję.
Przyznam bez bicia, że nie poszedłem tam dla doznań stricte muzycznych, bardziej dla doznania klimatu. Dostałem czego chciałem, zobaczyłem, próbowałem posłuchać, dziękuję – mogę sobie odhaczyć Xiu Xiu z listy zespołów, które chciałbym kiedyś usłyszeć na żywo.
Skomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.