Nie jesteś zalogowany

 Miesiąc!

2010-05-20 11:47:27

Dokładnie miesiąc temu odsłoniliśmy przed Wami i cały światem stronę główną serwisu. Dziękujemy za Wasze zaufanie i czas poświęcany na aktywność w serwisie. Oto krótkie podsumowanie pierwszego miesiąca na Musicspot.pl!

Najczęściej czytanym wpisem była odważna polemika Marty Słomki z prasowymi interpretacjami (?) fenomenu Lady Gagi. Podobne emocje – tzw. hejting – wzbudziła recenzja „The Circle & The Square” grupy Red Box autorstwa Kuby Ambrożewskiego.

Najczęściej komentowanym wpisem były „bugi i problemy”, czyli nasza odredakcyjna prośba do Was o pomoc w przeklinaniu serwisu pod kątem błędów i nieprawidłowości systemu. Dzięki za zaangażowanie i niemal błyskawiczny odzew. Keep up the good work!

Trójka graczy ilościowo zdominowała serwis w pierwszym miesiącu – Paweł Sajewicz i Paweł Waliński przenosząc swoje dotychczasowe blogi do nas (Dzięki za wiarę w Musicspot.pl!) oraz jeden z trzech administratorów, blogujący niemal bez przerwy Maciek Lisiecki.

Tytuł MVP miesiąca przyznajemy ex aequo Kubie Ambrożewskiemu za wnikliwość obserwacji i mnogość zainaugurowanych cykli oraz tajemniczej Glebogryzarce za prześwietny cykl „Z archiwum polskiej piosenki”. Czekamy na kolejne odsłony!

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie, aktywność, spędzany w serwisie czas i… prosimy o więcej!

Zawsze Wasza
Redakcja

PS. Zachęcamy do polubienia naszej podstrony na Facebooku i monitorowania konta na Twitterze (szykujemy mocną ofensywę!). Jesteśmy do Wasze dyspozycji pod adresem redakcja at musicspot dot pl.

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.