Nie jesteś zalogowany

 12

2010-07-01 21:40:29

Dopadł mnie wakacyjny letarg kiedy to nie ma się ochoty zupełnie na nic, nawet z słuchanie muzyki bardziej męczy niż wciąga, nic specjalnego ostatnio w moje rączki nie wpadło.

Coś ciekawego muzycznie naświetliło się w przeciągu ostatnich dwóch tygodni? Eldo z nowym singlem i całym albumem do posłuchania na myspace kusi. Wiadomo, że w nawijce właściwie niewiele się zmienia, ale Retourners zrobili kawałek dobrej roboty pod względem bicików. Do tego całość widziałem w sklepiku ładnie wydaną. Jak coś do kieszonki wpadnie to może i sobie sprawię ten album.

Jakiś czas temu z kolei sprawiłem sobie "Dziennik 2010" Proceenta. Jak bardzo spodobała mi się ta płytka możecie sobie poczytać tutaj.

Z moich odkryć które powinny nastąpić już dawno fascynacja Flexxipem mnie troszeczkę dopadła. Na papierze to jest i może troszkę szczeniacki rozdział w twórczości Mesa, ale naprawdę dopracowany w każdym calu. No i porównując to co nagrywał potem solo i z 2cztery7 najbardziej słychać jak bardzo zmienił się zarówno pod kątem samego flow (oczywiście wszystko in plus), jak i podejścia do kobiet i życia. Tutaj, podobnie z resztą jak towarzyszący mu Emil Blef jest jescze troszeczkę sfrustrowany w niektórych tekstach, no i ma ewidentne problemy z paroma kobietami co później się u niego już nie powtarzało. Szkoda, że ten rozdział tak szybko się skończył, właściwie po tym jak jego g-funkowi towarzysze popobierali się jakoś średnio wyobrażam sobie two-four-seven. Szkoda jeszcze, że Blef poza Flexxipem wydał tylko jedno solo, jego zamyślone teksty, fajny lekki seplen to jest coś co lubię.

 

Poza tym coś co mnie pozytywnie zaskoczyło w ostatnich dniach to FENOMENALNY klip do utworu intepolu (opisywanego w notce numer jeden) który jak na nich wydawał mi się ultra-koszmarny. Z opcją wizualną da się tego słuchać, co więcej...o zgrozo, brzmi to dobrze co nie zmienia faktu, że o zapowiedzianą na wrzesień płytkę troszkę się boję

No i właściwie tyle... do zobaczenia siódmego w CBA na Health
Skomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.