Nie jesteś zalogowany

 Pierwsze kroki.

2010-05-12 19:03:57

Kilka dni temu Nowy Jork sprawił mi prezent po 3 latach oczekiwania. Jeden z moich ulubionych zespołów, a jeśli chodzi o Indie najważniejszy - Interpol ujawnił nowy utwór, a jakby tego było mało udostępnił go za darmo (chwalebne podejście przy obecnym parciu wytwórni na walke z piractwem).

Pierwszy odsłuch nie zabił mnie tak jak oczekiwałem. Utwór typowy dla zespołu, brzmienie, struktura czyli wszystko to co Interpol już prezentował na albumach więc powinno być git ale czegoś jest brak. Początek kojarzy mi sie z Hands Away (lubie) rozwinięcie też jakby znane ale za serce nie chwyta. Po kilku przesłuchaniach coś jakby lepiej wchodzi, no i klimat jest więc może, może. Mimo wszystko wolałbym żeby Paul i chłopaki na albumie poszli w inną strone tak jak obiecali w wywiadach. Sam orkiestrowe i bogate brzmienia, Paul powrót do roku 2002 i minimalizmu debiutu, Ja zdecydowanie pójde za Banksem.

Link do Lights  www.interpolnyc.com

Dość sentymentalizmu, czas na coś weselszego.

Notic Nastic to duet z Niemiec grający według Last.fm Elektro, ale to co wyrabiają przekracza ten gatunek zdecydowanie. Poznałem ich dzięki recenzji na Nowej Muzyce a podchwycili mnie momentalnie. Może to przez ochote na granie z pogranicza Crystal Castles (ich 2 album bardziej mnie wciągną niż debiut) bo potomkowie germanów jawią mi sie jako troche bardziej ugrzeczniona wersja wariatów z Kanady. Na necie śmiga tylko ich video do utworu Secret Life z debiutu It's Dark But It's Okay ale reszte albumu przesłuchałem na Juno playerze dołączonym do wcześniej wymienionej recenzji wprawdzie to tylko sample ale to mi starczyło. Polecam sprawdzić i jak ktoś zna granie w podobnych klimatach to niech da znać.

Linki: Video do singla http://vimeo.com/9908217 

Recenzja http://www.nowamuzyka.pl/recenzje.php/1716/Notic-Nastic-It-s-Dark-But-It-s-OK

Dodane w rock pop electroSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.