Nie jesteś zalogowany

Audioriver: Pierwszy raz.

2010-07-28 17:44:29

audioriver_logo.jpgAudioriver to "festiwal świata niezależnego", wcześniej reklamowanych hasłem „festiwal muzyki elektronicznej". Stare hasło bardziej mi odpowiadało. AR to naprawdę dobra potańcówa, z gwiazdami, które regularnie okupują line upy zagranicznych festiwali. I tyle, bez zbędnej filozofii.

Impreza naprawdę jest na plaży, warto zabrać lekkie obuwie, chociaż i to prawdopodobnie wgniecie was w piasek. Ochrona choć czujna, ale po zmroku daje radę wnieść swój alkohol, lub wynieść piwko ze strefy gastronomicznej i raczyć się nim np. na występie ulubionego artysty w Circus Tent.

Cenniejsze rzeczy radzę zostawiać w hotelu, depozycie( broń Boże namiotach, czy samochodach), gdyż Audioriver dla miejscowych dresów, to czas żniw. We wcześniejszych latach zdarzały się kradzieże.

Na teren imprezy prowadzi kilka wejść. Przy pierwszym kontaktem z taką bramką zostaniesz poproszony o karnet (zakładam, że już go masz, jeśli nie, kup[wygraj], bo warto), ok zgadza się, autentyczny. Podchodzisz do namiotu z opaskami, założy  ją jedna z pięknych wolontariuszek. Pilnuj jej(opaski)- drugiej nie dostaniesz.

IMG_5577.jpg

Na terenie festiwalu wszyscy mili i przyjaźnie nastawieni. Każdy(większość) wie dlaczego się tam znalazła.  A nie na jakimś innym letnim festiwalu, reklamującym się jako festiwal z muzyką elektroniczną. Takich scen próżno szukać na AR:

To tyle, jak coś przypomni się to dopiszę.


AR 2011: Minilogue (live).

2010-07-23 21:23:28

Minilogue

Minilogue tworzy szwedzki duet: Sebastian Mullaert i Marcus Henriksson. Ci niegdyś goa-trensowi producenci, teraz ze swoim minimalno-tanecznym live actem od kilku lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Po wydaniu albumu Animals w 2008 roku. Miałem cichą nadzieję, że zostaną zaproszeni na płocki festiwal. Nadzieję mam nadal..

..wszak od wydania albumu minęło już trochę czasu, to ten materiał nadal pachnie świeżością. Po moich wcześniejszych doświoadczeniach z festiwalem Audioriver jestem przekonany, że ich występ (przyszłoroczny) świetnie wkomponowałby się w klimat panujący w Circus Tent.


« wróć 1 czytaj dalej »
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!
Najczęściej komentowane