Nie jesteś zalogowany

 Future Garage #2

2010-08-19 11:22:26

Nie zdziwił bym się gdyby dzisiejsza kolumna prócz popu, ghetto house i funky zawierała śladowe ilości orzechów. Od natłoku różnorodnych, produkcji tak mocno rozpiętych stylistycznie, można dostać muzycznej schizofrenii. Może warto zmienić nagłówek?

Submerse "Tokyopop!" - Fani Ayuse Kozue mogą tego spróbować, ale nie zamierzam ich podejrzewać o zachwyty. Mocno rozwodniony flet (wokal?!!) przeplata kruchy wokal azjatki z w pełni rozwiniętymi zwrotkami na tle mruczących sub bassów.

Drake "Find your love (Drew Austin Remix)" - Bez funky się nie obejdzie. Bardzo minimalistyczna rzecz. Coraz więcej dubstepowych producentów próbuje swoich sił w tej branży, np. kolega niżej.

Canblaster "Thunderdome got Crunk" - Jak dla mnie jest sensacją... swoje zamiłowanie do booty i ghetto Canblaster krosuje z brytyjską tradycją cokolwiek-stepów wspaniale wpisując się w nurt future-(nie-wiadomo-co-to)-garage. Niech no zerknę: crunk, dubstepowe naleciałości, przegięty syntezator z remizy a na finisz... ghetto house. Polecam ale nie na czczo.

Crypt "[Be]autiful" - Gdyby wziąć FG na dosłownie mielibyśmy "reprezentatywny" tune dla całego gatunku. Garażowy, ezoteryczny, oszczędna linia melodyjna. Dobrze że fjuczery się na tym nie kończą.

Disclosure "Linstigator" - Samplowanie wokali momentami przypomina Buriala. Genialne pastelowe tło i kapiący 2-step. Koniecznie sprawdźcie ich London Town.
Skomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!