Nie jesteś zalogowany

Konkurs - wyniki

2010-07-31 12:16:59

Hej,

konkurs rozstrzygniety! Ostatecznie nagradzamy userkę turtles za wpis pt. „AR 2011: Make the Girl Dance” oraz Konkubenta za wpis „AR 2011: Minilogue (Live)”.  Zwycięzcom gratulujemy, skontaktujemy się z nimi niezwłocznie!

Pozdrowienia,

Wasza Redakcja

 

Komentarzy: 0 Nie dodano tagów

Wygraj dwa bilety na Audioriver!

2010-07-21 13:12:57

Cześć.

Mamy dla Was dwie pojedyncze wejściówki na festiwal Audioriver. Można je wygrać w bardzo prosty sposób, wystarczy:

1. Umieścić wpis na swoim blogu, w którym zamieszczony zostanie krótki tekst nt. artysty, którego chcielibyście zobaczyć w przyszłym roku na Audioriver. W przypadku nie posiadania bloga, należy go uprzednio założyć!

2. Forma wpisu jest dowolna. Można używać liter, zdjęć , linków i video.

3. Tytuł wpisu musi zachować formę „AR 2011: nazwa zespołu/artysty”. Dzięki temu będziemy wiedzieli na 100%, który post uczestniczy w konkursie.

4. Konkurs trwa do 30 lipca 2010. Wtedy też wybierzemy dwa najfajniejsze według nas wpisy.

5. WAŻNE! Ze zwycięzcami skontaktujemy sie mailowo, używając adresów podanych w rejestracji. Ważne jest więc by podawać prawdziwy, używany czasem mail  :).

No to ruszamy! Powodzenia!

Komentarzy: 4 Nie dodano tagów

Magnetofon Festiwal - konkurs

2010-05-25 06:54:33

Dziś mamy dla Was jedną podwójną wejściówkę na Magnetofon Festiwal, organizowany przez Kompilację Warszawską w dniach 28-29 maja w warszawskiej Hydrozagdace. Aby otrzymać bilet, wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie:

Z jakiego miasta pochodzi zespół Microexpressions?

Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres redakcja@musicspot.pl

Komentarzy: 1 Nie dodano tagów

Miesiąc!

2010-05-20 11:47:27

Dokładnie miesiąc temu odsłoniliśmy przed Wami i cały światem stronę główną serwisu. Dziękujemy za Wasze zaufanie i czas poświęcany na aktywność w serwisie. Oto krótkie podsumowanie pierwszego miesiąca na Musicspot.pl!

Najczęściej czytanym wpisem była odważna polemika Marty Słomki z prasowymi interpretacjami (?) fenomenu Lady Gagi. Podobne emocje – tzw. hejting – wzbudziła recenzja „The Circle & The Square” grupy Red Box autorstwa Kuby Ambrożewskiego.

Najczęściej komentowanym wpisem były „bugi i problemy”, czyli nasza odredakcyjna prośba do Was o pomoc w przeklinaniu serwisu pod kątem błędów i nieprawidłowości systemu. Dzięki za zaangażowanie i niemal błyskawiczny odzew. Keep up the good work!

Trójka graczy ilościowo zdominowała serwis w pierwszym miesiącu – Paweł Sajewicz i Paweł Waliński przenosząc swoje dotychczasowe blogi do nas (Dzięki za wiarę w Musicspot.pl!) oraz jeden z trzech administratorów, blogujący niemal bez przerwy Maciek Lisiecki.

Tytuł MVP miesiąca przyznajemy ex aequo Kubie Ambrożewskiemu za wnikliwość obserwacji i mnogość zainaugurowanych cykli oraz tajemniczej Glebogryzarce za prześwietny cykl „Z archiwum polskiej piosenki”. Czekamy na kolejne odsłony!

Jeszcze raz dziękujemy za zaangażowanie, aktywność, spędzany w serwisie czas i… prosimy o więcej!

Zawsze Wasza
Redakcja

PS. Zachęcamy do polubienia naszej podstrony na Facebooku i monitorowania konta na Twitterze (szykujemy mocną ofensywę!). Jesteśmy do Wasze dyspozycji pod adresem redakcja at musicspot dot pl.

Komentarzy: 0 Nie dodano tagów

Iowa Super Soccer - konkurs

2010-05-13 11:13:17

Witajcie.


Dzisiaj mamy do rozdania dwie płyty zespołu Iowa Super Soccer "Stories Without Happy Ending". Aby otrzymać jedną z nich drogą pocztową, nalezy odpowiedzieć na pytanie:

Jaką nazwę w Japonii nosiła gra ISS?

Odpowiedzi wysylamy na adres redakcja@musicspot.pl

 

 

 

Komentarzy: 1 Nie dodano tagów

Zachować styl

2010-05-05 10:56:03

Strona główna serwisu służy prezentacji wpisów blogerów. Wytypowany przez moderatora wpis zajawiany jest w skróconej formie - system pobiera (poza danymi autora wpisu) krótki początkowy fragment tekstu, ignorując html'owskie znaczniki (brak linków) i początkowe zdjęcia. Informacja o stylu tekstu (formatowanie) jest niestety interpretowana przez system - stąd techniczny szum widoczny w przy niektórych (najpewniej przeklejonych wprost z worda) wpisach w "Liście wpisów". Pracujemy nad rozwiązaniem tego problemu. Póki co doradzamy jednak wklejanie tekstu z notatnika i formatowanie go dopiero w oknie dodawania wpisu lub korzystanie ze standardowych znaczników html dla typowo wordowskich formatowań (pogrubienie, interlinia, podkreślenie, hyperlink).

Poprzez stronę główną chcemy pochwalić Wasze teksty przed całym e-światem. Prosimy, pomóżcie nam w tym!

Zapraszamy do lektury i blogowania.

Zawsze Wasza,

Redakcja

Komentarzy: 0 Nie dodano tagów

Zespół tygodnia: Artybishops (UWAGA! konkurs)

2010-04-26 09:37:55

W dniu dzisiejszym inaugurujemy nową, mamy nadzieję cykliczną rubrykę na Musicspot. Pierwszym zespołem tygodnia zostaje Artybishops, co oznacza, że możecie przeczytać jakie płyty zainspirowały producenta debiutanckiego "Take the Artybishops", mozecie obejrzeć promocyjny klip i last but not least możecie wziąć udział w naszym konkursie. Oto i on:

Jakiego koloru włosy ma wokalistka Artybishops?

Stopień trudności pytania jest dość symboliczny, więc mamy nadzieję, że nie będziecie mieli problemów z odpowiedzią. Do wygrania trzy podwójne wejściówki na majowe koncerty Artybishops w Warszawie, Toruniu i Gdańsku. Jeżeli znacie odpowiedź to prześlijcie maila na adres redakcja@musicspot.pl podając prawidłowe rozwiązanie konkursu, imię i naziwko oraz nazwę miasta, w którym chcecie zobaczyć koncert.


Kilka słów od redakcji

2010-04-20 11:42:24

Tym wpisem inaugurujemy redakcyjnego bloga.

Po pierwsze, zachęcamy do zakładania bloga, tworzenia wpisów, komentowania. Ale to już wiecie.

Po drugie, zachęcamy do wchodzenia na Facebooka aby zostać naszym fanem. Gdyby ktoś nie wiedział jak to bezposrednio do fanpage"u pokieruje go baner z boku Strony Głównej.

Po trzecie, zachęcamy do followania naszego Twittera Musicspot.pl. Nie ma tam na razie za dużo treści, ale to się zmieni, zobaczycie.

Po czwarte, gdyby ktoś miał ochotę aby jego płyta, festiwal, konferencja itd. zostala objęta przez nas patronatem to zachęcamy do napisania na adres redakcja@musicspot.pl

No, to chyba na tyle dzisiaj.

 

 

 

Komentarzy: 5 Nie dodano tagów

« wróć 1 czytaj dalej »