Nie jesteś zalogowany

 Koham Jutube albo Bal zgredów

2010-05-12 19:38:11

Kiedy kompletnie nic mi się nie chce, przeglądam sobie tubę w poszukiwaniu co bardziej uroczych komentarzy zgredów.  (Zgred to kategoria nie wiekowa, lecz psychologiczna. Piętnastoletni zgred nie należy do rzadkości.) Niezbyt konstruktywne to zajęcie, ale od czasu do czasu może zaowocować tyleż nieistotnymi, co sympatycznymi przeklejkami, którymi niniejszym się z Państwem podzielę - ot tak, bez jakiejś puenty.

Aha, wybór utworów, pod którymi znalazły się cytowane komentarze, jest czysto przypadkowy. Żeby nie było, że coś hejtuję.

to jest odjazdowe, prawdziwy rock a nie feel itd, czasy młodosci, zawsze będe wracał do tego... (darkoon30)

Też byłem wtedy w liceum,... ;-) he... to były czasy.... teraz jak się tego wszystkiego słucha dookoła to tylko się wkurw.... można. Mam nadzieję tylko ,że te nasze pokoloenie nie umarło...... (TomassoPantera)

Do takiej muzyki trzeba dorosnąć, nie chodzi mi o wiek bo sam mam 15 lat. W mojej klasie mam tylko jednego kolegę który słucha takiej muzyki. Reszta oczywiście produkty muzkopodobne jak to nazywamy (techno). Szkoda ze nie żyłem w tamtych czasach... (Gamashy)

Oj pamietam jak sluchalem tego na czarnej plycie na okraglo. To byl poczatek lat 90. Nie wiem co inni sadza, ale jestem przekonany ze od tego czasu polska muzyka strasznie spadla w dol. (wislokausa)

Echh... jak tego slucham to Polska muzyka się tak stoczyła... A najgorsze jest to, ze raptem 2 moich znajomych zna ten zespół. (PabloBurdel)

stąd

prawdziwa muza dzieciaku normalny tekst i dobra muzyka a nie zero emocji w tekscie i denna muza (kurek3)

Genialna piosenka. Fakt, to co sie teraz dzieje w polskiej muzyce jest przerazajace. Ale przeszlosci nikt nam nie zabierze, zawsze mozna sobie sluchac tych dzwiekow. (GipsyQueen1234)

stąd

oj co to byly za czasy wszyscy trzymali sie razem wspulne picie winek polenie pierwszych skretow a teraz co ta mlodziez wychowuje sie na jakims zachodnim gownie punks not dead (bigfatho666)

bosze jakie to pikne - tera dasz dresowi komóre i czuje sie wolny a wtedy ta radosc życia miałem 17 lat kurwa i nigdy bym sie nie zamienił na młodośc z dzisiaejszymi plastikami - chcemy życ jak nam sie chce hej - sens juz dzisiaj zapomiany ehh (dlugi32)

stąd

Co tu dużo mówić. Idealne dla mojej sytuacji uczuciowej. I gdyby nie mój ojciec nie wpajał mi od małego Budki, Perfectu, Dżemu, Lady Punk, Kobranocki, Oddziału itp itd to żyłbym w tej zakichanej komercji :D Utwór wyjebongojedwabisty :))) idealne na doła :D (przejebisty1987)

To jest po prostu piękne. Kiedyś piosenki były naprawdę 'o czymś', z przekazem, oddziaływały na psychikę słuchającego. A teraz? Totalne zero. Zdecydowanie za późno się urodziłam. (CherryEvelyn)

stąd

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.