Nie jesteś zalogowany

 Supersci

2010-06-28 23:40:11

Trzy rzeczy, których nie wiecie o Supersci (wprowadzenie na soulbowl.pl)

1. Ich sympatyczny debiut, "Pinetrees on the Pavement" z 2006 r. otwiera "biały szum" - mieszanka newsowych sampli - a pierwsze słyszalny fragment jest po polsku i brzmi: Omówiono najważniejsze sprawy związane z dalszym rozwojem....

2. Zerknijcie na indeks trzeci, "On The Grind", który fajnie płynie na odważnie przyciętym samplu z - wait for it! - "Army Dreamers" Kate Bush! Bezpośredniego porównania możecie dokonać w serwisie whosampled.com lub na krażku, bo wersja utworu dostępna via streaming w legalnych serwisach typu Spotify jest wyczyszczona z rzeczonego sampla. Ciekawe, nie?

3. Za niecały miesiąc pozytywna ekipa Supersci ma wystąpić na festiwalu 'Positive Culture of Young Europeans' w... Chełmie (via facebook.com). I jest to póki co - ktoś? coś? - JEDYNA wzmianka o tym 'festiwalu' w sieci. Przyjemna alternatywa dla gdańskiego występu Dj Shadowa zaplanowanego na ten same dzień? LOL! Jakby ktoś potrzebował noclegu w Chełmie to szczęścia można szukać tutaj (closing date 30/06 so hurry up!).
Skomentuj

Komentarze: 1

PatrykKanarek 9 13   29/06/10, 19:43  
Sypersci - szacun