Nie jesteś zalogowany

 Dokumentalista za dwa-trzysta #9 - jak się beat łamie w islamie

2010-07-30 14:11:02

Krol_Arabii_Saudyjskiej_3634213.jpg

Czytam se Przekrój ostatnio, ten szmatławiec przebrzydły, co dwa razy już mnie nie chciał zatrudnić... Czytam sobie o królu Arabii Saudyjskiej, który sprzeniewierza się zacnemu duchowi wahabizmu. Czytam, że uniwersytet założył koedukacyjny i teraz banda wszetecznic, dworując sobie z chwalebnych zasad szariatu, na pokuszenie wodzi męską część studentów, jabłko od węża rajskiego owym nawet już nie w ręce, a w dupę wpychając.
Bardzo niedobrze. Bardzo. Stabilna, kwitnąca Arabia Saudyjska już niedługo będzie przypominać Sodomę i Gomorę, jak nie przymierzając Polska, gdzie premier - niemiaszek, z marszałkiem sejmu - ruskiem i jego krajanami - w tym jednym byłym oficerem KGB - bezczelnie strzelają w pradziwych Polaków mgłą i sabotują samoloty w trakcie remontu. Niedługo i w Arabii bezczelne profesorki z nazwiskiem, jak dzień tygodnia będą w telewizji dworować z prawa naturalnego, patriotyzmu, małżeństwa, rodziny i wiary. Już niedługo bandy pejsachowców będą rozkradać Saudyjski majątek narodowy na zasadzie podejrzanych prywatyzacji. Już niedługo Saudyjscy Ziemkiewicze, Pospieszalscy i Warzechy będą musieli uciekać w opiekuńcze ramiona Iranu przed watahami ateistów i masturbantów. Bo, jak wiadomo, każdy ateista, to masturbant. A masturbacja wykrzywia siurka.

Zastanawiałem się, dlaczego się tak dzieje. Czy wiara w Saudyjczykach osłabła, czy odwrócili się od nauk Muhammada ibn Abd Allaha ibn Abd al-Muttaliba i teraz Najwyższy tak ich kara? Czy to może po prostu kolejne oznaki nadchodzącego końca świata, zwiastowanego w naszym kraju choćby 4 pod rząd klęskami wyborczymi ludzi prawych i sprawiedliwych? Nie mnie to rozstrzygać, jednak kontemplując właściwy porządek rzeczy - gdzie kobieta wychodzi z kuchni, kiedy podłoga schnie, gdzie pokorny człowiek odwraca się ku wschodowi i pokłania Stwórcy kilka razy na dzień, gdzie wreszcie przeniewierców i innych czynnych tu szatanów, można ukarać zgodnie z ich zasługami, to jest biczowaniem, lub kamienowaniem - trafiłem na wspaniały dokument muzyczny. Zanim jednak o nim, pozwolę sobie powtórzyć dowcip, który na NJD już był jakiś czas temu, ale jest stosowny do okazji:


881e2ba3b909373c1029fa238e314eae.jpg
Ayran Maiden

Poniższy dokument dedykuję wszystkim tym, którzy w ostatni weekend w rozmowie więcej niż raz użyli słowa "bauns" oraz tym, którzy częściej rzygali w klubie niż na domówce. I uczcie się, chamy przeniewiercze, że w muzyce może liczyć się coś więcej niż to, który kawałek jest dobrym "bangerem".

Sufi Soul - The Mystic Music of Islam (2005)
reż. Simon Broughton
319 MB, czas: 50 min

sufi-title.jpg

part 1
part 2
part 3
part 4
(mediafire = możemy pobierać równocześnie)

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.