Nie jesteś zalogowany

 Cieszanów RocK Festiwal 2012

2012-04-12 19:32:37

Organizatorzy Cieszanów Rock Festiwalu od dłuższego czasu ujawniali kolejne zespoły, które wystąpią podczas tegorocznej edycji imprezy. Nie wiem jednak, jak wielu z Was spodziewało się tego, co nastąpiło wczoraj. Wielkanocny Zajączek przyniósł dość zaskakującą wiadomość. Line-up CRF 2012 uzupełnił THE EXPLOITED.

Już po kilku godzinach od ukazania się tej wiadomości na fanpagu festiwalu, przyjazd do Cieszanowa zadeklarowali fani punk-rocka z całej Polski. Autorzy kultowego Punks Not Dead dowodzeni przez charyzmatycznego Wattiego Buchana wystąpią na terenie kąpieliska „Wędrowiec” 25 sierpnia 2012 r. Podobno w ubiegłym roku, podczas intensywnego pogo, kurz przed festiwalową sceną unosił się na ponad 5 metrów. Wyobraźcie sobie jaką wysokość może osiągnąć podczas koncertu tej wciąż żywej legendy rocka.

Tym samym poznaliśmy już prawie cały program imprezy. Dwaj wykonawcy nadal ukrywani są w tajemnicy. Chociaż dla wielu sam THE EXPLOITED mógłby wystarczyć, w zestawie jest jeszcze kilku mniej znanych artystów, na których warto zwrócić uwagę.

Pipes And Pints to celtycko – punkowa grupa z czeskiej Pragi. Od wydania w 2008 roku debiutanckiej EP-ki koncertuje w europejskich klubach i na festiwalach, zyskując sobie miano zespołu, który grając, daje z siebie wszystko. W swojej muzyce łączą punk rocka z muzyką folkową. Wzorują się przede wszystkim na The Pogues. Debiutancki, dobrze przyjęty na całym świecie album zatytułowany Until We Die kapela wydała w listopadzie 2009 r. Będzie to ich druga wizyta w Polsce. 12 grudnia 2010 r. wystąpili w Lublinie w ramach Mikołajków Folkowych. Wtedy udowodnili, że traktują serio to co robią. Tak pewnie będzie i w Cieszanowie.

Więcej na blogu BRZYDKIE SŁOWO NA K !

 

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!
Najczęściej komentowane
brak
Ostatnie komentarze
brak