Nie jesteś zalogowany

 Manipulacja

2012-05-02 15:24:50

W lutym wystartowała 5 edycja konkursu Pokaż swój teledysk. Nagrodą w plebiscycie organizowanym przez owsiaknet.pl jest występ na scenie folkowej podczas tegorocznej edycji Przystanku Woodstock. Aby zgłosić zespół do konkursu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajduje się tu: http://owsiaknet.pl/ zgloszenie. Głosowanie główne odbywa się poprzez klikanie facebookowego przycisku “Lubię to!” na stronie www.owsiaknet.pl.

Piszę o tym, ponieważ jedną z kapel biorących udział w tej zabawie jest krasnostawski zespół metalcorowy Coffins. Od kilkunastu dni w internecie trwa akcja Wyślij Coffins na Woodstock. Jedyne co musicie zrobić, aby się do niej przyłączyć, to „polubić” najnowszy klip Kuby, Mayi, Sanda, Pioruna, Radda, zatytułowany Manipulacja. Robi się to w prosty sposób. Wystarczy wejść pod TEN ADRES i zastosować się do powyższej instrukcji.

Od samego początku utwór budzi bardzo duże zainteresowanie. Zanotował do tej pory prawie 2300 odtworzeń na Youtube i ponad 1000 Like it! od momentu zgłoszenia do Pokaż swój teledysk. Zespół w ramach promocji przedsięwzięcia udzielił kilku wywiadów w lokalnych mediach. Obecnie prowadzi rozmowy między innymi z MTV i VIVA w sprawie emisji wspomnianego teledysku.

Przypomnę tylko, że Coffins w ciągu ponad 12 lat działalności wydał trzy płyty: Pain (2002), No Compromise (2003), Rise of Terror (2007). Na swoim koncie ma również koncertowe DVD “Wall of the Tour” (2009). Grał w całej Polsce, zarówno w klubach, jak i festiwalach, supportując czołowe zespoły nie tylko metalowe, że wspomnę tylko Acid Drinkers, Kult czy Hey. Już niedługo, bo 12 maja 2012 roku zagrają obok Ape To Go i Joe Sixpack w lubelskiej Tekturze. Jak zapowiadają organizatorzy należy oczekiwać w ich wykonaniu wybuchowej mieszanki nowoczesnego thrash metalu i hardcore spod znaku Soulfly i Fronstside.

Nieco więcej o Trumnach przeczytacie w III części Krasnostawskiego Rocka. Wracając jednak do konkursu, który jest sednem tego wpisu, należy dodać, iż głosowanie internautów potrwa do 11.06.2012 roku. Następnie pięć teledysków z największą ilością głosów zostanie przedstawionych Jury Eliminacji do Przystanku Woodstock, które wybierze jedną zwycięską kapelę. Zatem nie zostaje nic innego jak obejrzeć teledysk do utworu Manipulacja na stronie Jurka Owsiaka, polubić go i cieszyć się życiem dalej.

Więcej na blogu BRZYDKIE SŁOWO NA K !

 

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!
Najczęściej komentowane
brak
Ostatnie komentarze
brak