Nie jesteś zalogowany

 I Hype For A Living 2

2010-08-20 13:37:29

 

Z Muzycznych Marginesów zrobiło się brzmiące bardziej nowocześnie, kewl i hip I Hype For A Living, ponieważ hype (a także ględzenie na temat organizacji oraz aspektów i powiązań kulturalno-społeczno-politycznych) to aktywność, która wychodzi mi najlepiej.

Toteż robię hype.

Wind Forest

To dla wielbicieli czilłejwów podniecające odkrycie, ten 21-latek z – nie, nie z Brooklynu – z Michigan. A co pozwala na szerzej zakrojoną promocję, to jego Epka Floating Trees wydana 14 sierpnia do odsłuchu i ściągnięcia za darmo w różnych formatach (yay, flaki!) na stronie zespołu. Jeżeli lubicie generyczne klawiszowe zabawy, a także bynajmniej nie snujący się jak 50 bpmów, tylko ciekawie zaprogramowany bit, Wind Forest jest zespołem dla was.

Wprawdzie dreampopowy przesterowany wokal może trochę nudzić, bo w każdej piosence brzmi niemal dokładnie tak samo, ale jako niezbyt natrętny, nie przeszkadza w przysłuchiwaniu się w te niczego sobie melodie.

Na deser piosenka, której wszyscy mają już NAPRAWDĘ DOŚĆ i wykonawca, którego już wszyscy szczerze nienawidzą. Całość w remiksie jednego ze świeższych producentów dubstepowych, który wypłynął ostatnimi czasy - Marlowa.

A tu inny jego kawałek, sugeruję od razu przewinąć do 1:00

may the hype be with you!
Skomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.
Logowanie
Zapamiętaj mnie
Bezpieczne logowanie (SSL)
Zapomniałem hasła
» zarejestruj się!