Nie jesteś zalogowany

 Nowa fajna rzecz - Human Life 'In It Together'

2010-05-12 12:08:22

Mam nową fajną rzecz.  Nowe fajne rzeczy są fajne, choć czasem nie do końca są aż tak nowe. Szczególnie w obecnej epoce revivali, to jednak wciąż są fajne.
„In it Together” to taka właśnie nowa fajna rzecz. Ten kawałek ma w sobie krótki motyw lub jak kto woli kilka elementów które spójnie stanowią o całej fajności i tych peanach. Otóż mamy tu rozmarzone pasma syntezatora, gdzieś spływające w decybelach, zmieszane z 8 bitową przygrywką i mocną stopę w stylu disco przytupu w parkiet, a potem w to wszystko wcina się w to funkowy bas i soulowy miękkim „magical” wokal. Spójność, dawkowanie  i naprawdę jest fajnie.
Co do samej grupy, Human Life próbują iść nie pierwszy raz obieraną ścieżka. Remixy, super kawałek i dużo informacji, wszędzie gdzie się da. Efekt jest taki że wcześniej ich nie znałem a teraz czekam na następny kawałek. Złudne to. Podobnie było w przypadku Miami Horror , burza informacyjna i rewelacyjny utwór „Sometimes” od którego w zasadzie nic z ich strony ciekawe nie wyszło. Więc nie próbujcie o nich pamiętać, smakujcie tylko kawałek”, takie czasy.

seenthatmoviebefore.blogspot.com/elephantshoe.pl

 

 

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 0

Nie dodano komentarzy.