Nie jesteś zalogowany

 1

2010-04-30 19:12:26

Interpol - "Lights"

Dzieje się z nimi coś dziwnego. Nie wiem czy Banks przejął stery, ale wiem, że Banks solo był lepszy. Broni się właściwie tylko sama końcówka z charakterystycznym smutnym powtarzaniem jednego zdania. Broni się, ale nie chwyta, bo gdybym nie wiedział, że to Interpol (a idzie ich teraz rozpoznać właściwie tylko po wokalu) to uznałbym, że to jakiś pompatyczny wybryk Editorsów (coś jak ich druga płyta). Nie chce mi się wierzyć, że to oni i że tak daleko za nami są czasy kiedy mogli zabrzmieć tak. Wystarczy mieć nadzieję, że to tylko taki mały kawał przed solidniejszą płytą.

Parias - "Hip-Hop vs. Peja"

Dissy są nudne. Szczególnie jeśli ktoś robi z nich płyty (vide właśnie Peja, czy Tede). Ale, ale... Parias wszedł do tej bitwy z klasą. Ewidentnie najbardziej wkurwia się Pelson (motyw z relaksacyjną terapeutką jest mistrzostwem świata), co właściwie jest dosyć logicznie biorąc pod uwagę, że zaczepki były głównie pod jego adresem, ale daje radę cała trójka. Rzecz jest o tyle fajna, że ma w sobie dużo celnych spostrzeżeń, co sprawia, że "ten brzydki" (peja) i "ten gruby" (tede) wypadają raczaj cienko. Pomijając wszystko - kto o zdrowych zmysłach może dissować się z "molestą" ja się pytam? No i kto jeszcze zakłada dzieciom zimowe czapki na wiosnę?

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 3

emmanuelle_cunt 3 16   01/05/10, 12:20  
hahaha banks zaczyna brzmiec jak ozzy osbourne.
PatrykKanarek 9 13   04/05/10, 11:59  
Te disy, były takie bez jaj, a pelson poleciał z wkurwem.
dh___ 0 2   04/05/10, 13:12  
Oj słaby ten diss jak dla mnie, nawet jak na poziom tego beefu. Treść może i jest, ale forma woła o pomstę do nieba. Włodi jeszcze jako tako, ale Eldoka=beka (follow-up do Dmowskiego to wręcz rów mariański, błagam), a dukanie Pelsona jest niesłuchalne.

Fajny klip za to.

Pozdr.