Nie jesteś zalogowany

 moderat - 'moderat'

2010-07-08 13:44:06

nie znam chyba nikogo, komu nie podobałby się pierwszy (niekoniecznie ostatni!) album moderata. a znam wielu, dla których owe wydawnictwo było najlepsze w roku 2009.

jak sama nazwa wskazuje, moderat to połączenie MODEselektora (w składzie sebastian szary i gernot bronsert) oraz appaRATa (sascha ring). zarówno pierwsi, jak i drugi, od dawna związani ze znanym labalem bpitch control, należącym do ellen allien. no cóż, słuchając i modeselektora i apparata, czegoś zawsze mi brakowało. niby było i fajnie i oryginalnie, ale jednak zawsze pozostawał pewien niedosyt. nie wiem, kto wpadł na pomysł, by połączyć obie siły, ale musiał być to geniusz.

15 utworów, 14 autorskich i 1 remix. mrok i tajemniczość, prawdziwy trans.

new error, rusty nails, seamonkey, slow match, 3 minutes of, nasty silence, sick with it, porc#1, porc#2, les grandes marches, berlin, nr.22, out of sight, beatswaysick i rusty nails (shackleton remix).

nie opisuję, nawet nie próbuję, bo świetności tych kawałków nie da się wyrazić.

a sama płyta to nie wszystko. mogliśmy być świadkami występów live tych trzech panów, w towarzystwie mistrzowskich wizualizacji, za które odpowiadał pfadfinderei. w naszym kraju odbyły się dwukrotnie - podczas audioriver, a także przed występem radiohead. trzeci występ odbędzie się już niedługo - na festiwalu tauron nowa muzyka.

jeżeli jeszcze nie znacie tego albumu, słuchajcie czym prędzej, a jeszcze szybciej kupujcie bilety na tauron, bo występ moderata wgniecie was w ziemię.

 

nie mogąc naoglądać się filmików z występu villalobosa na love family park, polecam wam także jeden z utworów, ktore zagrał. świetny!

DA REBELS - HOUSE NATION UNDER A GROOVE

Nie dodano tagówSkomentuj

Komentarze: 4

lewar 17 103   09/07/10, 14:08  
metaform > moderat
  09/07/10, 14:31  
@ lewar
ta a flying lotus lepszy od the streets
lewar 17 103   09/07/10, 16:27  
@maciej
no i Suicidial Tendencies lepsze od Pearl Jam oraz Frank Zappa lepszy od Kazika... no przecież się zgyrwałem:)
  11/07/10, 14:12  
no z tym Zappą to bym duskutował;-)
OK sorry... wylazł mój brak poczucia humoru jeśli chodzi o muzykę...